Jak działamy?

http://www.autoguard.pl/sites/default/files/toppics/podstrona_jak_dzialamy.png

Właściwe zarządzanie zasobami mobilnymi to znacznie więcej niż odpowiedź na podstawowe pytanie gdzie jest pojazd. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy jednak złożone problemy rozwiązywać poprzez wdrażanie intuicyjnych, bezpiecznych, niezawodnych i dopasowanych do potrzeb rozwiązań. 

 

Dopasowanie do potrzeb

Terminowa realizacja zleceń transportowych i ich ciągłość jest najważniejsza, dlatego tak ważne jest aby montaż systemu odbył się w miejscu i czasie dogodnym dla naszego Klienta. W trosce o zapewnienie maksymalnej dostępności, zbudowaliśmy szeroką sieć punktów partnerskich. AutoControl umożliwia również integrację z dowolnym oprogramowaniem wdrożonym w Twojej firmie. Oferujemy moduł AG Integra, który umożliwia połączenie większości systemów z naszym rozwiązaniem.

 

zwiń

Dostępność dla wszystkich

Terminowa realizacja zleceń transportowych i ich ciągłość jest najważniejsza, dlatego tak ważne jest aby montaż systemu odbył się w miejscu i czasie dogodnym dla naszego Klienta. W trosce o zapewnienie maksymalnej dostępności, zbudowaliśmy szeroką sieć punktów partnerskich. Oferujemy instalację w każdym pojeździe przez 7 dni w tygodniu, 24 h/dobę w sieci ponad 40 punktów partnerskich.

 

zwiń

Kompletna obsługa

Korzystanie z naszego systemu - choć zaawansowanego - nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani czasochłonnych szkoleń. AutoControl ma przyjazny interfejs, a łatwa nawigacja pomaga szefom floty w jej kontroli. Wsparcie Centrum Obsługi Klienta  pozwala naszym klientom osiągać maksymalną  korzyść z bogatego rozwiązania. Każda funkcjonalność oferowana Klientom jest dokładnie dopracowana i niezawodna. Współpracujemy z renomowanymi operatorami telekomunikacyjnymi i producentami odbiorników GPS. Nasze urządzenia są najwyższej jakości,  były wielokrotnie sprawdzane i testowane. Wsparcie Centrum Obsługi Klienta dopełnia kompleksowość obsługi.

 

zwiń