O nas

Od 2000 roku AutoGuard S.A. cieszy się ugruntowaną pozycją lidera na polskim rynku usług telematycznych. Od tego czasu firma zyskała zaufanie kilkunastu tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych.

Dzięki otrzymanej koncesji wydanej przez MSWiA (nr L-1709/00) AutoGuard S.A. posiada uprawnienia do świadczenia usług
w zakresie ochrony mienia - w szczególności zabezpieczenia i monitoringu pojazdów. 
Partnerami AutoGuard S.A. są najwięksi operatorzy sieci GSM w Polsce: Polkomtel, Polska Telefonia Cyfrowa oraz Orange. Firma współpracuje także z brytyjskim operatorem MVNO oraz z producentem map cyfrowych Navteq. Umowy podpisane z naszymi Partnerami gwarantują najlepszą łączność cyfrową na terenie całej Europy. Dzięki kooperacji z partnerami z Europy Środkowej i Wschodniej produkty i usługi AutoGuard są dostępne w m.in. na Ukrainie, Litwie, Słowacji i Węgrzech. Sieć sprzedaży cały czas poszerza swój zasięg. Niezawodność oprogramowania oraz produktów AutoGuard była wielokrotnie doceniana w formie prestiżowych nagród. Spółka otrzymała Medal Europejski przyznany przez Business Center Club za aplikację AutoControl, została wyróżniona Diamentami miesięcznika Forbes oraz uzyskała tytuł „Polski Mistrz Techniki Alarmowej'. Dynamiczny rozwój firmy został dostrzeżony także poprzez kilkukrotne przyznane nagrody Gazel Biznesu. W 2011 roku ze struktury AutoGuard S.A. została wyodrębniona spółka AutoGuard Innovations Sp. z o.o.. Na sukces firmy wpłynął rozwój nowych systemów i technologii, ale także współpraca
z placówkami naukowo-badawczymi. AutoGuard S.A posiada również certyfikat ISO 9001. 
Zdobywane doświadczenie, budowany przez wiele lat zespół profesjonalistów i nowoczesne zaplecze technologiczne gwarantuje najwyższy poziom oferowanych przez AutoGuard S.A. produktów i usług.

 

Finder S.A. i Autoguard S.A. łączą siły.

Z przyjemnością informujemy, iż Finder S.A. rozpoczął konsolidację rynku telematycznego w Polsce, poprzez zakup 100% akcji jednej z wiodących firm w branży - AutoGuard S.A.. Dzięki temu powstaje największe w Polsce i należące do największych w Europie przedsiębiorstwo z branży usług lokalizacyjnych, obsługujących ponad 6 tys. firm oraz 70 tys. aktywnych urządzeń.

Plan połączenia Finder S.A. oraz AutoGuard S.A.

zwiń