Ochrona pojazdów

http://www.autoguard.pl/sites/default/files/toppics/podstrona_ochrona_pojazdow.png

Usługa ochrony przeciwkradzieżowej AutoGuard bazuje na satelitarnej lokalizacji GPS, która w połączeniu z aktywną ochroną Centrum Monitoringu AutoGuard zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. System działa jako samodzielne zabezpieczenie, można go również zintegrować z obecnym już w pojeździe alarmem.

 

Oferta dostosowana dla każdego

Oferta ochrony pojazdów jest elastyczna cenowo i każdy może dobrać interesujące go funkcjonalności w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 19 zł netto w abonamencie miesięcznym.

 

 

zwiń

Centrum Monitoringu 24/7

Zasada działania systemu jest prosta – niewielkie  urządzenie zawierające moduły GPS i GSM zostaje zamontowane w trudno dostępnym miejscu w samochodzie i monitoruje, gdzie w danej chwili znajduje się pojazd. W przypadku stwierdzenia kradzieży podejmowane są przez działające w systemie 24-godzinnym - Centrum Monitoringu AutoGuard czynności, które inicjują błyskawiczną reakcję Grup Szybkiego Reagowania Agencji Ochrony Mienia i zapewniają kontakt z Policją lub z Interpolem (zasięg działania obejmuje całą Europę). 

 

zwiń

Natychmiastowa lokalizacja

Udostępniliśmy aplikację na urządzenia mobile – AutoControl Mobile – która ułatwia samodzielne sprawdzenie lokalizacji  pojazdu oraz prędkości z jaką się porusza. Dodatkowo posiadając dostęp do komputera możesz sprawdzić obroty silnika, przekroczenia prędkości  oraz określić na mapie obszar, po przekroczeniu którego przez samochód - uruchamia się alarm.

 

zwiń

Tworzenie własnych stref

Funkcja umożliwiająca tworzenie własnych obszarów po których ma poruszać się pojazd. Dzięki temu możesz kontrolować czas wjazdu lub wyjazdu z geostrefy oraz czas obecności na określonym obszarze, którego opuszczeni automatycznie zostanie powiadomione SMS alarmowym.

 

zwiń

Automatyczne powiadomienia SMS

O każdej sytuacji alarmowej związanej z pojazdem możesz być powiadomiony alarmowym SMS.  Przekroczenie zdefiniowanej prędkości, geostrefy, również w zależności od czasu wystąpienia zdarzenia – te zdarzenia generują SMS. Dodatkowo naruszenie dozwolonych godzin poruszania się pojazdu.

 

zwiń