Ochrona pojazdów - nowe abonamenty

Dowiedz się więcej

Kontakt on-line

Live Chat

Finder i AutoGuard razem – powstaje największa firma telematyczna w Polsce

10 paździenika 2014


Rynek usług lokalizacyjnych w Polsce zmienia oblicze. Finder S.A. i AutoGuard S.A. – liderzy usług telematycznych w Polsce - łączą siły. Pełna integracja firm jest możliwa dzięki zakupowi 100% akcji AutoGuard S.A. przez Finder SA.

W wyniku konsolidacji powstaje największe w Polsce przedsiębiorstwo w branży telematycznej, wyraźnie powiększając dystans w stosunku do rozproszonej konkurencji. Po połączeniu firma będzie obsługiwała ponad 6 tysięcy firm dysponujących przeszło 70. tysiącami lokalizowanych obiektów. Zapewni jej to pozycję w gronie największych firm europejskich i liczących się na świecie.

Duży stopień komplementarności ofert, możliwości zespołów programistycznych i zaawansowanie rozwiązań zespolonych firm stanowią doskonałą pozycję wyjściową do utworzenia bardzo konkurencyjnego i innowacyjnego przedsiębiorstwa.


Giełdy transportoweTimoCom i Trans.eu

25 września 2014

Klienci AutoGuard, którzy dzięki platformie AutoControl na co dzień monitorują swój tabor mogą dzięki platformie TimoCom  oraz Trans.eu wystawiać wolne pojazdy na obu giełdach. Możliwość zlokalizowania ładunku z giełdy przekłada się wprost na znaczący wzrost liczby zleceń.


Ewidencjonowanie jazd prywatnych i służbowych w AutoControl

20 sierpnia 2014

vayW drugim kwartale 2014 r. została wprowadzona nowelizacja ustawy o VAT, dotycząca możliwości odliczania podatku za wykorzystywanie samochodów w celach służbowych. Zmieniona ustawa nakłada na firmy odliczające pełny VAT (na druku VAT-26) od samochodów służbowych konieczność prowadzenia ewidencji przebiegów pojazdów. 

System zarządzania flotą AutoControl jest przygotowany do zapewnienia prawidłowego ewidencjonowania użytkowania pojazdów - łatwo można wygenerować przejrzyste raporty z użytkowania pojazdów.


 Nowa platforma AutoControl 3

18 lipca 2014

AutoGuard S.A.  wprowadza do swojej oferty platformę AutoControl 3 - system do zarządzania flotą pojazdów on-line. Nowa platforma jest nie tylko odpowiedzią na zmieniające się dynamicznie potrzeby klientów ale ma także zapewnić im najnowocześniejsze narzędzie ułatwiające codzienną pracę. Nowy system to także więcej funkcjonalności i większa efektywność pracy: doskonała prezentacja pojazdów, proste i intuicyjne wytyczanie geostref, dodawanie punktów użytkownika i generowanie wysokiej jakości raportów. Z najważniejszymi funkcjami systemu można zapoznać się oglągając przygotowany film promocyjny - KLIKNIJ.


Przedłużona gwarancja na moduły telematyczne

02 lipca 2014

Przedłużona gwarancja zapewnia bezpłatną naprawę modułu pozycjonującego w przypadku, gdy ulegnie on awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta. Gwarancja zapewnia szybkie usunięcie usterki w Autoryzowanych Punktach Serwisowych AutoGuard na terenie całej Polski. Usługa Rozszerzonej Gwarancji dostępna jest w dwóch wariatach: z możliwością przedłużenia umowy lub bez konieczności jej prolongaty. Klienci AutoGuard S.A. którzy zdecydują się na skorzystanie z nowej oferty mogą liczyć na przedłużenie gwarancji nawet do 3 lat od dnia wykupienia usługi rozszerzonej. Zakres usługi obejmuje koszt naprawy lub gdy nie jest to możliwe wymianę urządzenia na nowe. AutoGuard zapewnia także możliwość przeniesienia gwarancji w przypadku sprzedaży samochodu, co stanowi dodatkową wartość dla nowego właściciela samochodu.


Mapa ograniczeń transportowych w AutoControl 2.0

2 czerwca 2014

Aplikacja AutoControl 2.0 została wzbogacona o nową mapę ograniczeń transportowych. Przedstawia ona obostrzenia drogowe dla samochodów ciężarowych i specjalnych. Dzięki tej mapie można już teraz zweryfikować trasę i optymalnie zaplanować przejazd swoich pojazdów! Mapy Here zaimplementowane w AutoControl 2.0 znacząco ułatwiają pracę szefów flot, ponieważ łatwo moża je przełączyć do widoku m.in. satelitarnego, topograficznego czy komunikacyjnego.


AutoGuard w Lidze Mistrzów Ergo Hestia!

23 maja 2014

 

W dniach 9-11 maja 2014 roku w Berlinie odbył się kongres Ergo Hestii - HESTIONOMIA. Uczestnikami kongresu byli najlepsi agenci sprzedający produkty ubezpieczeniowe Ergo Hestia.

Firma AutoGuard S.A. zajęła III miejsce w  XIV Lidze Mistrzów zorganizowanej przez Ergo Hestia. AutoGuard został uznany za jednego z najlepszych pośredników finansowych, wnoszących znaczący wkład w rozwój grupy Ergo Hestia.

 


AutoGuard S.A. zwyciężył w plebiscycie Fleet Derby 2014

 21 maja 2014

Spółka AutoGuard zwyciężyła w trzeciej edycji ogólnopolskiego Plebiscytu FleetDerby 2014 na Najlepszą Usługę i Produkt Flotowy. W kategorii: GPS i Monitoring najlepszą aplikacją okazała się nasza autorska platforma AutoControl Lite!


AutoGuard nawiązał współpracę z firmą GateHouse

16 kwietnia 2014

Przygotowując specjalizowane rozwiązania dla firmy DHL, AutoGuard rozpoczął współpracę w zakresie integracji aplikacji AutoControl z oprogramowaniem ghTrack firmy GateHouse. Integracja między programami służy przede wszystkim usprawnieniu przepływu informacji dostarczanych za pomocą systemu zarządzania flotą. W praktyce oznacza to, iż dane zbierane przez ghTrack z platformy AutoControl dotyczące m.in. pozycji pojazdów - są automatycznie dostarczane do systemu wykorzystywanego przez DHL.

  GateHouse jest dostawcą rozwiązań informatycznych zapewniających optymalizację i elastyczność w procesie śledzenia i monitorowania GPS oraz komunikacji satelitarnej. Narzędzia oferowane przez GateHouse zapewniają możliwość integracji dowolnych systemów i realizacji planów kompleksowej informatyzacji przedsiębiorstw


Startuje 42. Rajd Świdnicki-Krause

10 kwietnia 2014

AutoGuard S.A., producent systemu ASTO po raz kolejny aktywnie uczestniczy w zabezpieczeniu 42. Rajdu Świdnickiego-Krause montując urządzenia telematyczne w samochodach rajdowych. Ułatwiając pracę organizatorom rajdu umożliwimy jednocześnie rzeszy Internautów śledzenie pozycji kierowców w czasie rzeczywistym na platformie http://rajdy.autoguard.pl 


AutoGuard S.A. łączy siły z TimoCom

 10 marca 2014

AutoGuard S.A., producent urządzeń i aplikacji wspomagających zarządzanie obiektami mobilnymi w korelacji z informacjami o pozycji rozpoczął współpracę z TimoCom – jedną z największych w Europie giełd ofert transportowych. Podjęcie przez obie firmy kooperacji pozwala użytkownikom TimoCom łatwo lokalizować pojazdy, które wyposażone są w system zarządzania flotą AutoControl. Integracja oprogramowania obu firm spowodowała, iż Klienci AutoGuard mogą również udostępniać na giełdowej platformie TC eMap® pozycje samochodów swojej floty. Dzięki temu rozszerzają oni zasięg odbiorców swoich usług i zwiększają konkurencyjność oferty, zaś klienci TimoCom powierzający realizację frachtu otrzymują możliwość łatwej analizy zleceń i monitorowania pojazdów wyposażonych w system AutoGuard.


Początek sezonu rajdowego 2014

 27 lutego 2014

Sezon rajdowy zainaugurowany zostanie rozpoczynającym się 7 marca Rajdem Arłamów, stanowiącym pierwszą rundę sezony RSMP i RPP. Znamy już oficjalną listę zgłoszeń do 1 rundy RSMP i RPR. W 1. Rajdzie Arłamów wezmą udział m. in. Maciej Rzeźnik, Łukasz Habaj i Wojciech Chuchała. Na starcie zabraknie aktualnego Mistrza Polski Kajetana Kajetanowicza. Obsługę telematyczną imprezy zapewni jak zwykle AutoGuard, producent autorskiego systemu ASTO (AutoGuard Safety Tracking Operation).


Rajd Monte Carlo Historique 2014 

20 stycznia 2014

Od 22 stycznia 2014 rozpoczyna się RALLYE MONTE-CARLO HISTORIQUE 2014. Polskę reprezentuje m.in. silna ekipa teamu TJ MOTORSPORT, w której po raz kolejny wystartuje mistrz rajdowy, wiceprezes AutoGuard S.A. Romuald Chałas. Debiutujący w zeszłym roku kierowca zanotował bardzo dobry start. Życzymy powodzenia wszystkim kierowcom i przede wszystkim - przyczepności w ciężkich zimowych warunkach Rajdu Monte Carlo Historique.Znamy już oficjalna listę zgłoszeń do 1 rundy RSMP i RPR. W 1. Rajdzie Arłamów wezmą udział m. in. Maciej Rzeźnik, Łukasz Habaj i Wojciech Chuchała. Na starcie zabraknie aktualnego Mistrza Polski Kajetana Kajetanowicza.


Usługa Rozszerzonej gwarancji dla Klientów AutoGuard

10 grudnia 2013

AutoGuard wprowadził do swojej oferty usługę Rozszerzonej gwarancji. Przedłużona gwarancja zapewnia bezpłatną naprawę modułu pozycjonującego w przypadku, gdy ulegnie on awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta. Gwarancja zapewnia szybkie usunięcie usterki w Autoryzowanych Punktach Serwisowych AutoGuard na terenie całej Polski.

Usługa Rozszerzonej Gwarancji dostępna jest w dwóch wariatach: z możliwością przedłużenia umowy lub bez konieczności jej prolongaty. Klienci AutoGuard S.A. którzy zdecydują się na skorzystanie z nowej oferty mogą liczyć na przedłużenie gwarancji nawet do 3 lat od dnia wykupienia usługi rozszerzonej . Zakres usługi obejmuje koszt naprawy lub gdy nie jest to możliwe wymianę urządzenia na nowe. AutoGuard zapewnia także możliwość przeniesienia gwarancji w przypadku sprzedaży samochodu, co stanowi dodatkową wartość dla nowego właściciela samochodu.


AutoGuard wprowadził nową ofertę dla branży TSL

4 listopada 2013

Firma AutoGuard wprowadziła nową ofertę abonamentową dedykowaną flotom lekkim i ciężkim w opcjach BASIC i OPTIMAL. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi abonamentami pod adresem http://autoguard.pl/pl/oferta/zarzadzanie-pojazdami-floty/ 

Klienci moga także zapoznać się z funkcjonalnosciami systemu AutoControl  dzięki zamieszczonym na podstronach filmom instruktażowym (także na kanale YouTube) . Na stronie www. autoguard.pl zaimplementowano również wygodny formularz kontaktu i zamówienia nowych usług.


47. Edycja Rajdu Żubrów zakończona

29 października 2013

Rajd Żubrów47. edycja Rajdu Żubrów już za nami! Po raz kolejny triumfował pomysłodawca i inicjator rajdu, najbardziej utytułowany polski mistrz rajdowy - Sobiesław Zasada, którego pilotem był Artur Chwist. Drugie miejsce zajął Romuald Chałas z synem Maciejem Chałasem, który pełnił funkcję pilota. Na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej uplasowała się załoga w składzie: Ryszard Adamek i Filip Stopa. Na trasie z Myślenic do Zakopanego rywalizowało ponad 50 załóg.


Nowa oferta ochrony przeciwkradzieżowej pojazdów

15 września 2013

Spółka wprowadziła nową ofertę ochrony przeciwkradzieżowej dedykowaną sektorowi B2C. Propozycja kierowana jest przede wszystkim do Klientów Indywidualnych, AutoGuard nie pomija jednakże również firm, które chętnie korzystają z usług ochrony. Na nową ofertę składa się pięć abonamentów: dwa pierwsze pozwalają Klientom na łatwą lokalizację auta, zaś kolejne trzy zapewniają ochronę pojazdu łącząc lokalizację z nadzorem Centrum Monitoringu AutoGuard. Oferta dostosowana jest zarówno do klientów, którzy szukają korzystnych cenowo rozwiązań lokalizacji GPS, jak i Klientów chcących w kompleksowy sposób zabezpieczyć swoje samochody. Główną cechą nowej gamy produktów jest zróżnicowanie pod kątem funkcjonalności i cenowa elastyczność oferty – opłaty miesięczne rozpoczynają się już od 19 zł. Zasięg działania systemu obejmuje całą Europę.


70. Rajd Polski z AutoGuard S.A.

12 września 2013

W dniach 13-15 września odbywać się będzie 70. Rajd Polski. W malowniczych mazurskich plenerach niedaleko Mikołajek rywalizować będą najlepsi kierowcy Polski i Europy. Jubileuszowa, 70. edycja Rajdu Polski przyciągnęła rekordową liczbę  prawie 90 załóg, które rywalizować będą w ramach rund Mistrzostw Europy (ERC), Polski (RSMP) oraz Litwy. Wśród utytułowanych kierowców nie zabraknie Kajetana Kajetanowicza, Krzysztofa Hołowczyca, Michała Sołowowa, Michała Kościuszki i jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników – Roberta Kubicy.  Zagranicznych gości z 18 krajów reprezentować będą m.in. Jan Kopecky, Craig Breen czy Bryan Bouffier.

70. Rajd Polski obsługiwany będzie od strony telematycznej przez system ASTO (AutoGuard Safety Tracking Operation) a wyniki on-line kibice sportów motorowych będą mogli obserwować na platformie http://rajdy.autoguard.pl


AutoGuard wspiera XIII Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński.

21 sierpnia 2013

Już 24 sierpnia 2013 r. sprzed Pomnika Katyńskiego w Warszawie wystartuje XIII Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. Rajd ma trwać trzy tygodnie, a metę na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego motocykliści przekroczą 15 września 20013 roku. Po raz kolejny firma AutoGuard S.A. udzieliła wsparcia organizatorom XIII Rajdu Katyńskiego – dzięki zamontowanemu w motocyklu jednego z uczestników Rajdu lokalizatorowi GPS internauci będą mogli śledzić aktualną trasę i pozycję wyprawy. Więcj informacji na profilu Facebook AutoGuard S.A.


AutoGuard zabezpiecza litewski Rajd Kauno Ruduo 2013

19 sierpnia 2013

W dniach 23-25.08.2013 odbędzie się na Litwie Rally Kauno Ruduo (Rajd Kowieńska Jesień), który jest szóstą rundą mistrzostw Litwy oraz piątą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Rajd organizowany jest od 1974 roku. Organizatorzy oczekują rekordowej w historii litewskich rajdów, liczby ponad 180 samochodów, z czego około 60 załóg ścigać się będzie w rywalizacji rangi mistrzowskiej. Polskę reprezentować będą 22 załogi, spośród których z numerem startowym 2 wyruszą w trasę rajdu Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran. AutoGuard zaprasza na relację on-line na platformie http://rajdy.autoguard.pl/


Zapraszamy na relację on-line z 22. Rajdu Rzeszowskiego

6 lipca 2013

W dniach od 8 do 10 sierpnia trwać będzie 22. Rajd Rzeszowski, który stanowi 4. Rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz 6. Rundę Rajdowego Pucharu Polski.Uroczyste otwarcie rajdu odbędzie się 8 sierpnia, w czwartek o godz. 19.00 z ul Rynek w Rzeszowie. Rajd Rzeszowski wystartuje 9 sierpnia o godz. 11.30 z Kampusu Politechniki Rzeszowskiej, tam także znajdzie się meta. Rajd zakończy się w sobotę, 10 sierpnia o 16.15. Rajd od strony telematycznej obsługuje system ASTO.

Wyniki online na platformie http://rajdy.autoguard.pl


Certyfikat ISO 9001:2008 przedłużony do 2016 roku!

26 lipca 2013

Dbając o podnoszenie jakości usług firma AutoGuard S.A poddała się ponownie audytowi związanemu z certyfikacją ISO 9001:2008. Norma ISO 9001:2008 jest jedną z najbardziej znanych i rozpowszechnionych norm dotyczących zarządzania. Audyt został przeprowadzony w dniach 10 -11 czerwca 2013 roku, a certyfikat jakości został przedłużony do 2016 roku. Przedłużenie certyfikatu ISO sytuuje AutoGuard S.A. w gronie firm wiarygodnych i sprawdzonych, zarówno w oczach partnerów, jak i klientów.